Pašlaik Tenerifē:
Click for Tenerife Sur, Canary Islands Forecast
Izbaudi saulaino Tenerifi kopā ar mums! Hasta Mañana! Kā saka spāņi- tiksimies rīt!

Organizējam regulāras tūres no Rīgas uz Tenerifi (Kanāriju salas) nelielām ceļotāju grupām grupas vadītāja un gida pavadībā.

Tūres izmaksās ietilpst (paraugs):
  • Avio pārlidojumi Rīga - Frankfurte (vai cita uz doto brīdi izdevīgākā lidosta) - Tenerife -Brisele (vai cita uz doto brīdi izdevīgākā lidosta) - Rīga (aviokompānija RYANAIR, noteikumi šeit, škidrumu pārvadājumu noteikumi )
  • Rokas bagāža 40 x 55 x 20 cm 10kg (bagāžas pārvadāšanas noteikumi );
  • Grupas vadītāju pakalpojumi visu ceļojuma laiku;
  • 1 nakts viesnīcā Frankfurtē (vai pie citas uz doto brīdi izdevīgākās lidostas, jeb bez nakšnošanas) ar vai bez brokastīm, transfērs uz/no viesnīcu;
  • 8 (vai 9-12) naktis Tenerifē apartamentos bez ēdināšanas;
  • 1 nakts viesnīcā Briselē (vai pie citas uz doto brīdi izdevīgākās lidostas, jeb bez nakšnošanas) ar vai bez brokastīm, transfērs uz/no viesnīcu;
  • Privāts transfērs Tenerifē uz/no lidostu.
 
Ieteicams nokārtot EVAK apdrošināšanu. EVAK ir visām Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīm, kā arī Šveices Konfederācijai kopīgs dokuments, kas apliecina šo valstu iedzīvotāju tiesības saņemt valsts garantētu neatliekamo un nepieciešamo veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kādā tā ir nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem.Ekskursijas programma  (orientējoša)
 
Aplūkot šeit
 
Tāpat varam arī organizēt lētu individuālu tūri uz Tenerifi Jums izdevīgā laikā un uz Jums nepieciešmo laiku. Rakstiet - aizpildiet formu lapas lejasdaļā ŠEIT.
Zemāk daži fotoattēli no Tenerifes.
Top.LV
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений
eXTReMe Tracker