Pašlaik Tenerifē:
Click for Tenerife Sur, Canary Islands Forecast
Izbaudi saulaino Tenerifi kopā ar mums! Hasta Mañana! Kā saka spāņi- tiksimies rīt!

Organizējam regulāras tūres no Rīgas uz Tenerifi (Kanāriju salas) nelielām ceļotāju grupām grupas vadītāja un gida pavadībā.

Tūres izmaksās ietilpst (paraugs):
  • Avio pārlidojumi Rīga - Frankfurte (vai cita uz doto brīdi izdevīgākā lidosta) - Tenerife -Brisele (vai cita uz doto brīdi izdevīgākā lidosta) - Rīga (aviokompānija RYANAIR, noteikumi šeit, škidrumu pārvadājumu noteikumi )
  • Rokas bagāža 40 x 55 x 20 cm 10kg (bagāžas pārvadāšanas noteikumi );
  • Grupas vadītāju pakalpojumi visu ceļojuma laiku;
  • 1 nakts viesnīcā Frankfurtē (vai pie citas uz doto brīdi izdevīgākās lidostas, jeb bez nakšnošanas) ar vai bez brokastīm, transfērs uz/no viesnīcu;
  • 8 (vai 9-12) naktis Tenerifē apartamentos bez ēdināšanas;
  • 1 nakts viesnīcā Briselē (vai pie citas uz doto brīdi izdevīgākās lidostas, jeb bez nakšnošanas) ar vai bez brokastīm, transfērs uz/no viesnīcu;
  • Privāts transfērs Tenerifē uz/no lidostu.
 
Ieteicams nokārtot EVAK apdrošināšanu. EVAK ir visām Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīm, kā arī Šveices Konfederācijai kopīgs dokuments, kas apliecina šo valstu iedzīvotāju tiesības saņemt valsts garantētu neatliekamo un nepieciešamo veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kādā tā ir nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem.Ekskursijas programma  (orientējoša)
 
Aplūkot šeit
 
Tāpat varam arī organizēt lētu individuālu tūri uz Tenerifi Jums izdevīgā laikā un uz Jums nepieciešmo laiku. Rakstiet - aizpildiet formu lapas lejasdaļā ŠEIT.
Zemāk daži fotoattēli no Tenerifes.
Vai ir iespējams atrodoties ārzemēs piezvanīt uz Latviju par 2 līdz 4 eirocentiem minūtē? Jeb no Latvijas, piemēram, uz ASV?

Jā !!! Vienmēr dodoties uz ārzemēm, it īpaši uz valstīm, kuras nav ES zonā, rodas jautājums, kā piezvanīt uz mājām vai uz citām valstīm lēti. ES zonas valstīs tagad ir 23 centii minūtē par izejošo zvanu un 6 centi par ienākošiem. Bet, piemēram, atrodoties Marokā (biju tur maijā), par izejošo zvanu Tele2 jau 5.08 eiro par minūti !!! Tāpat dārgi ir zvanīt no Latvijas uz ārzemēm.

Sāku meklēt iespējas, vai var to darīt lētāk. Atradu vairākas iespējas. Ir programmas Skype, Whatsapp, Viber. Bet tās mani neapmierināja, jo, lai piezvanītu pa Whatsapp, ir abiem (zvanītājam un tam, kuram zvani) jābūt tajā brīdī telefonā interneta pieslēgumam. Skype zvani uz telefoniem ir dārgi. Viber atšķiras - tur var par relatīvi nelielu maksu zvanīt uz telefonu, kurš nav tajā brīdī internetā. Bet arī nav nemaz tik lēti, piemēram uz Spāniju - 7 centi minūtē.

Un tad nejauši atradu servisu tepat Latvijā, izmantojot kuru, var zvanīt no jebkuras valsts uz jebkuru, praktiski par 2 centiem minūtē! Sākumā neticēju. Bet kad atrados tajā pašā Marokā, zvanīju caur šo servisu uz Latviju un norunāju 52 minūtes tikai par 2,13 eiro! Cik man tas izmaksātu zvanot pa Tele2? 264,16 eiro !!! Arprāts!

Nosacījums ir tikai viens - zvanītājam zvana brīdī ir jābut internetam telefonā, jebkādam, pat Wi-Fi. Vienīgais, kas var būt - daži provaideri bloķē šādu iespēju. Bet tas ir reti. Reģistrēties šajā servisā jūs varat izmantojot šo atsauci:

Jums tiks piešķirts 10 centi izmēģinājuma zvaniem. Tātad jūs varēsiet zvanīt 5 minūtes bezmaksas, lai iepazītos ar šī servisa priekšrocībām.

Top.LV
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений
eXTReMe Tracker