Jūsu gidi ir 3 A =Aigars, Alekss un Atis sveic jūs!
 
VĒL UZMANĪBU! Ja jūs iznomāsiet automašīnu Tenerifē, un piekrītat būt pie stūres, tad jebkura no zemāk aprakstītajām ekskursijām, jums izmaksās tikai 10 eiro stundā ar gidu Aleksu. Ekskursijas ilgums ne mazāks par 5 stundām.
Ja 4 cilvēki, tad sanāk apm. pa 12 eiro no katra! Atrodiet lētāk!
Strādājam latviešu un krievu valodās.

Kāpēc vispār izvēlēties individuālo gidu ?

Te visvieglāk būtu salīdzināt ar autobusu ekskursijām un pašu īrētu auto, proti te būs daži piemēri:
  • Privātā ekskursijā maršruts ir elastīgs, jebkurā brīdī varam mainīt plānus.
  • Nevienam no atpūtniekiem nav jāsēž pie stūres, un jāsatraucas par virzieniem kur un kā braukt vai par kādiem vietējiem dzērieniem, kuri pa ceļam ir pieejami.
  • Apstāšanās laiks apskates vietās nav noteikts, tā teikt paši sev saimnieki, bet gids var sarēķināt cik laika vēl vajadzīgs, lai apskatītos pārējās plānotās vietas, lai nebūtu jātaustās pa tumsu.
  • Pusdienu jautājums atrisināms atbilstoši jebkurām vēlmēm; var arī nepusdienot
  • Informācija par vēsturi, tagadni un iespējamas diskusijas par to.
  • Vidējā cena ko katrs samaksā par ekskursiju ir dārgāka par autobusu, bet lētāka par "Jeep Safari" kur džipā sastumj 7 cilvēkus.
  • Ja salīdzina ar cenām par lielo autobusa ekskursiju, tad pirmajā mirklī var likties, ka tā ir dārgāka. Bet te ir jāņem vērā tas, ka privātā ekskursija aptver to, ko Jūs neredzēsiet autobusa ekskursijās, jeb Jums tad ir jāpasūta 3 dažādas autobusa ekskursijas - tam jāpatērē vairākas dienas, un rezultātā tas būs dārgāk.
  • Beigu beigās iegūts ir vēl viens draugs...
 
Pašlaik Tenerifē:
Click for Tenerife Sur, Canary Islands Forecast
Ekskursija "Rietumu loks" - Las Amerikas - Los Gigantes, tad Maskas apskate - Punto Teno - Garachico - Icod de los Vinos - Teide. - Las Amerikas
Ekskursijas apraksts

Parasti, kopā ar klientu mēs izvēlamies viņam piemērotu maršrutu, jo klientu vēlmes ir atšķirīgas .Bet šajā aprakstā es centīšos aprakstīt standarta maršrutu,
- to var sāk vai beigt vai nutā, kā ir aprakstīts zemāk, vai otrādi. Pēc mūsu domām variants, kad beizam ekskursiju ar Teides apskati, ir optmālāks.

Tātad, izbraukšanas laiks ir vai nu 8 vai 9 no rīta no viesnīcas vai apartamentiem, kuros Jūs esat apmetušies. Pirmais apskates objekts uz kurieni mēs braucam ir vulkāns
Teide! Bet pa ceļam uz šo vulkānu, mēs piestāsim vēl ciematiņā Vilaflor, kas ir visaugstāk apdzīvotais punkts Tenerifē. Šajā ciematiņā varēs aplūkot uz salas lielāko un varenāko priedi, kas pēc leģendas skaitās jaunlaulāto priede.

Tālāk mēs caur skaistu priežu mežu pacelsimies mazliet augstāk un apstāsimies skatu laukumā, no kura Jūs varēsiet paskatīties uz
Playa De Las Americas.

Un beidzot mēs nokļūstam
Teidē, kur paveras Marsa un Mēness skati. Ne par velti, šī vieta ir iecienīta kino pasaulē, jo Holivuda uz šejieni brauc bieži filmēt. Šeit ir tapušas tādas filmas kā, Zvaigžņu Kari , Mērkaķu planēta un daudzas citas. Apskatīsim sastingušo lavu, varēs pastaigāt pa klintīm un ja būs vēlēšanās-tad pacelties ar funikulieri uz Teides virsotni. Protams, ja kāds vēlēsies uzbraukt augšā virsotnē, tad jārēķinās ar 25 eur., kas būs jāmaksā par pacēlāju.

Pēc
Teides apmeklējuma, jau pa salas ziemeļu nogāzi, brauksim lejā un dosimies uz slaveno vīna darītāju pilsētu Icod De Los Vinos. Braucot lejā pa salas ziemeļu nogāzi, varēs ļoti labi ievērot cik liela ir dabas atšķirība starp dienvidiem un ziemeļiem. Tāpat būs redzama vieta, kur februārī paviesojās Tornado un ko šāds virpulis ir izdarījis ar mežu. Icod De Los Vinos tiks apskatīts pasaulē vecākais koks-Pūķa Koks, kā arī šī koka ēnā varēs nodegustēt vietējos vīnus, rumus, mērces un kazas sieru.

Tālāk jau ceļš ved uz tuvējo pilsētiņu
Garachico. Šo veco zvejnieku pilsētiņu, lava noslaucīja no zemes virsas un lavai atdziestot okeānā, ir izveidojušies dabīgie baseini, kur katrs var atrast savai gaumei lielāku vai mazāku baseinu un protams, ka arī tajos nopeldēties.

No
Garachico mūsu ceļš vijās caur tipiskiem Tenerifiešu ciematiņiem uz salas tālāko rietumu stūri - Punta de Teno. Šis ceļš ir oficiāli tūristiem nepieejams, bet šī vieta ir obligāti jāredz. Šeit Jūs sajutīsiet dabas lielo varenību. Un jau aizbraucot uz šo vietu - Jums pavērsies pats salas rietumu rags ar tirkīzzilu okeānu. Šo vietu savai atpūtai ir iecienījuši vietējie iedzīvotāji. Ja Jums būs spēka un vēlēšanās, varēsiet papeldēties šajos brīnišķīgajos ūdeņos, kā arī ielekt okeānā no 3m .augstuma.

Tālāk mūsu maršruts ved mūs uz veco pirātu ciematiņu
Masca, kas atrodas aizā un ir noslēpts no apkārtējo skatiem. Šajā mazajā ciematiņā varēsiet baudīt mieru, klusumu un brīnišķīgos dabas skatus.

No
Masca tālāk jau pa lielisku kalnu serpantīnu mēs braucam uz Santiago Del Teide un uz Los Gigantes pilsētiņu no kuras paveras brīnišķīgs skats uz atkarenajām klintīm.

No
Los Gigantes, jau gar piekrast i- atgriežamies Playa De Las Americas.

Šādas ekskursijas ilgums ar visām kafijas pauzēm, pusdienām, atpūtām un peldēšanām-aizņem 9 stundas.
Tā kā tā ir privāta ekskursija, tad pēc izvēles var apstāties kur vien vēlās un laika gaitā koriģēt maršrutu.

Cenas par 9 stundu darbu:

1-3 cilv. 180 Eur
4-5 cilv. 220 Eur
Ekskursija "Austrumu loks" - Las Amerikas - Guimar - Arafo - La Laguna - Los Terezitas - Santa Cruz de Tenerife - Candelaria  - Las Amerikas
Ekskursijas apraksts

Šai ekskursijā ir iespēja aplūkot ļoti skaistas vietas, uz kurām oficiālas ekskursijas vai neved vispār, vai veic vienu ekskursiju vienā konkrētā punktā.

Maršruti, kurus mēs piedāvājam, parasti aptver 2 - 3 oficiālus maršrutus + brīnumainas, mazapmeklētas vietas. Vienā dienā jūs redzēsiet vairāk, nekā trijās dienām, ņemot ekskursijas pie tūroperatora!

Un ir vēl viena ne mazsvarīga priekšrocība - jūs varat paši regulēt konkrēta objekta apciemojuma laiku, vai pat piedāvāt savas prioritātes!

Sākam no jūsu viesnīcas vai apartamentiem (salas dienvidos) un dodamies uz austrumiem. Pirmais mērķis ir dabas muzejs, kuru dibinājis Tūrs Heijerdāls – piramīdas Guimar, kuras uzcēla vēl guanči (Kanāriju salu pamatiedzīvotāji) līdz spāņu iekarotāju ierašanās šeit (maksa par ieeju 11 eiro).

Tālāk braucam caur Arafo pa vientuļu ceļu augšup līdz kanāriju priežu mežiem un pa ceļam baudām burvīgo skatu uz Guimāras ieleju no augšas. Pēc priežu meža apciemojuma braucam lejā līdz eikaliptu mežiem, lai saelpotos šo smaržīgo gaisu un varam paņemt līdzi par atmiņu zariņu pirtsslotai.

Pēc eikaliptu audzēm dodamies uz salas senāko pilsētu La Laguna , kuru varam apskatīt gan caurbraucot, gan pastaigājoties.

Tālāk dodamies uz Kanāriju salu mitrāko reģionu – kalnu masīvu Anaga, tur varam apskatīt un aptaustīt viršu kokus (nevis krūmus) kā arī lauru kokus, šis jauktais mežš izskatās kā no kādas pasakas, kur raganas dzīvo.

Izbraucot cauri šim mežam un kalnu serpentīnam nonākam pašos salas ziemeļos nelielā piekrastes ciemā – Tagananā, tur ir skaista un mežonīga pludmale ar klintīm okeānā, kā arī tā ir ļoti laba vieta pusdienām – tur gatavo vislabākās zivis un astoņkājus Tenerifē un nebūt nav dārgi.

Paēduši dodamies uz Las Terasitas dzelteno smilšu pludmali (no Sahāras tuksneša), tur ar var izpeldēties vai arī iedzert kādu mohito (spān. mojito) pludmales krodziņā. No turienes braucam uz māju pusi, bet pa ceļam vēl ir Tenerifes galvaspilsēta Santa Cruz kā arī vissvētākā vieta Kanāriju salās – Kandelārija. Varam apmeklēt abas vai vienu tas ir atkarīgs no atlikušā laika iespējām un dodamies mājās.

Un atgādinām, varam variēt maršrutu - izlaist kādu vietu, vai pielikt - viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm.


Cenas ekskursijai Austrumu loks ir šādas (par 9 stundu darbu):

1-3 cilv. 180 Eur
4-5 cilv. 220 Eur


UZMANĪBU! Ja jūs iznomāsiet automašīnu Tenerifē, un piekrītat būt pie stūres, tad jebkura no iepriekš aprakstītajām ekskursijām, jums izmaksās tikai 10 eiro stundā ar gidu Aleksandru.
Ekskursijas ilgums ne mazāks par 5 stundām.
Ja 4 cilvēki, tad sanāk apm. pa 12 eiro no katra! Atrodiet lētāk!

Uz La Gomeras salu ar privāto gidu
 
Ekskursijas laikā tiks apskatītas visas La Gomeras skaistākās un iespaidīgākās vietas, salas Nacionālais parks centrālajā daļā, kā arī salas dienvidi, ziemeļi un galvaspilsēta salas austrumu daļā.

Brauciens uz La Gomeru sākas Los Cristianos ostā Tenerifē, no kuras ātrgaitas prāmis - trimarāns Fred Olsen Jūs aizvedīs uz La Gomeras galvaspilsētu San Sebastian de La Gomera. Tālāk dodamies uz salas dienvidu daļu, apskatot skaisto pilsētu Playa Santiago. Nākošais pieturas punkts ir pilsēta Alajero, no kuras paveras pasakaini klinšu skati uz visām debespusēm. Labos laika apstākļos ļoti labi saskatāma arī Tenerifes sala.

Tālāk maršruts ved uz salas Nacionālo parku Garahonai (Garajonay), kurā apskatīsim populāru kempinga vietu La Laguna Grande, un pēc tam dosimies uz Nacionālā parka informācijas centru, kurā būs iespējams uzzināt visu par salas vēsturi, dabu un tradīcijām. Pēc centra apskatīšanas dodamies tālāk uz salas pasakainajām ziemeļu pilsētām Agulo, kur klātienē iespējams skatīt banānu audzēšanu, un Hermigua, pa ceļam vērojot iespaidīgus sarkano klinšu skatus. Šeit ir iespējams satikt salas svilpotājus, vietējos iedzīvotājus, kuri joprojām spēj sazināties svilpojot gluži kā pirmatnējie salas iedzīvotāji guanči.

Pēc tam maršruts ved uz Nacionālā parka lauru koku mežiem, kuros gandrīz vienmēr vērojama mīklaina dūmaka, kas rada spocīgas izjūtas. Noteikti apskatīsim arī nelielo ūdenskritumu El Cedro, kā arī būs iespēja ar kājām izstaigāt mūžzaļā lauru koku meža taku, kuras otrā galā es Jūs sagaidīšu ar auto. Ceļā atpakaļ uz galvaspilsētu San Sebastian vēl vērojama Roque Agando klints, kas reizēm tiek dēvēta par salas simbolu. Un ekskursijas noslēgumā dodamies atkal ar ātrgaitas trimarānu Fred Olsen uz Tenerifi. Neaizmirstama diena garantēta.

Protams, atcerēsimies, ka šī ir privāta ekskursija, maršruts un apstāšanās vietas var tikt mainīti vadoties pēc Jūsu vēlmēm.

Cenas:
1-3 pers 320 EUR
Katrs nakamais pasažieris +100 EUR

Ne vairāk par 5 cilvēkiem

*Cenā IR iekļauta prāmja biļete abos virzienos!
*Bērni līdz 3 g. vecumam – par brīvu.
*Pilnas dienas ekskursija: 10 -11 st.

Tāpat piedāvājam Jums ekskursijas uz blakus salām - Gran Canaria un Fuerteventura

1)  Uz Gran Canaria ar vienu nakšņošanu (izejam ar prāmi agri no rīta, nākošajā dienā atgriežamies);
2) Uz Fuerteventuru ar divām nakšņošanām (izejam ar prāmi agri no rīta, aiznākošajā dienā atgriežamies);
3) Var kompleksu ekskursiju - gan uz Gran Canaria, gan uz Fuerteventuru.

Ekskursiju detaļas un cenas tiek atrunātas katrā konkrētajā gadījumā! Patīkamu atpūtu!
Pasūtīt izvēlēto ekskursiju varat šeit:
obligāti aizpildāmie lauciņi
Ekskursijas nosaukums un clvēku skaits:
Jūsu Vārds Uzvārds:
Jūsu e-pasta adrese:
Pilsēta, valsts:
Jūsu tālrunis:
Jūsu komentāri ( kad jūs vēlētos ekskursiju, varbūt vairākas ekskursijas, un tml.:
Pārbaudes kods:
Ja gadījumā Jūs nesaņemat atbildi diennkats laikā, tad lūdzam dublēt Jūsu pieteikumu uz norādīto e-pastu zemāk. Jo šad tad šīs interneta tehnoloģijas (pieteikumu sūtīšana aizpildot formu mājas lapā), ne vienmēr nostrādā
Vai zvaniet pa tālruņiem: +37129154812 (jebkuras ekskursijas), vai +37124777787 (ekskursijas pa Tenerifi)
Var gadīties (un tas Tenerifē ir bieži), ka neesam zonā.
Mēģiniet pēc kāda laika vēlreiz.
Ja jums uzreiz neatbildēsim, numurs tiks piefiksēts, un atzvanīsim vistuvākajā laikā
Var zvanīt pa Whatsapp
Vai ir iespējams atrodoties ārzemēs piezvanīt uz Latviju par 2 līdz 4 eirocentiem minūtē? Jeb no Latvijas, piemēram, uz ASV?

Jā !!!   Vienmēr dodoties uz ārzemēm, it īpaši uz valstīm, kuras nav ES zonā, rodas jautājums, kā piezvanīt uz mājām vai uz citām valstīm lēti. ES zonas valstīs tagad ir 23 centii minūtē par izejošo zvanu un 6 centi par ienākošiem. Bet, piemēram, atrodoties Marokā (biju tur maijā), par izejošo zvanu Tele2 jau 5.08 eiro par minūti !!! Tāpat dārgi ir zvanīt no Latvijas uz ārzemēm.

Sāku meklēt iespējas, vai var to darīt lētāk. Atradu vairākas iespējas. Ir programmas Skype, Whatsapp, Viber. Bet tās mani neapmierināja, jo, lai piezvanītu pa Whatsapp, ir abiem (zvanītājam un tam, kuram zvani) jābūt tajā brīdī telefonā interneta pieslēgumam. Skype zvani uz telefoniem ir dārgi. Viber atšķiras - tur var par relatīvi nelielu maksu zvanīt uz telefonu, kurš nav tajā brīdī internetā. Bet arī nav nemaz tik lēti, piemēram uz Spāniju - 7 centi minūtē.

Un tad nejauši atradu servisu tepat Latvijā, izmantojot kuru, var zvanīt no jebkuras valsts uz jebkuru, praktiski par 2 centiem minūtē! Sākumā neticēju. Bet kad atrados tajā pašā Marokā, zvanīju caur šo servisu uz Latviju un norunāju 52 minūtes tikai par 2,13 eiro! Cik man tas izmaksātu zvanot pa Tele2? 264,16 eiro !!! Arprāts!

Nosacījums ir tikai viens - zvanītājam zvana brīdī ir jābut internetam telefonā, jebkādam, pat Wi-Fi. Vienīgais, kas var būt - daži provaideri bloķē šādu iespēju. Bet tas ir reti. Reģistrēties šajā servisā jūs varat izmantojot šo atsauci:

Jums tiks piešķirts 10 centi izmēģinājuma zvaniem. Tātad jūs varēsiet zvanīt 5 minūtes bezmaksas. Pēc tam viegli varēsiet papildināt kontu.

Keywords:
Privātais gids Tenerifē, ekskursija ar privāto gidu, ekskursijas ar privāto gidu, privātais gids Kanāriju salās, privātais gids La Gomera salā, ekskursijas ar privāto gidu uz Tenerifes
Top.LV
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений
eXTReMe Tracker