Jūsu gidi ir 3 A =Aigars, Alekss un Atis sveic jūs!
 
VĒL UZMANĪBU! Ja jūs iznomāsiet automašīnu Tenerifē, un piekrītat būt pie stūres, tad jebkura no iepriekš aprakstītajām ekskursijām, jums izmaksās tikai 50 eiro ar gidu Aleksandru. Ekskursijas ilgums parasti 8-9 stundas. Ja 4 cilvēki, tad sanāk apm. 12 eiro no katra! Atrodiet lētāk!
Strādājam latviešu un krievu valodās.

Kāpēc vispār izvēlēties individuālo gidu ?

Te visvieglāk būtu salīdzināt ar autobusu ekskursijām un pašu īrētu auto, proti te būs daži piemēri:
  • Privātā ekskursijā maršruts ir elastīgs, jebkurā brīdī varam mainīt plānus.
  • Nevienam no atpūtniekiem nav jāsēž pie stūres, un jāsatraucas par virzieniem kur un kā braukt vai par kādiem vietējiem dzērieniem, kuri pa ceļam ir pieejami.
  • Apstāšanās laiks apskates vietās nav noteikts, tā teikt paši sev saimnieki, bet gids var sarēķināt cik laika vēl vajadzīgs, lai apskatītos pārējās plānotās vietas, lai nebūtu jātaustās pa tumsu.
  • Pusdienu jautājums atrisināms atbilstoši jebkurām vēlmēm; var arī nepusdienot
  • Informācija par vēsturi, tagadni un iespējamas diskusijas par to.
  • Vidējā cena ko katrs samaksā par ekskursiju ir dārgāka par autobusu, bet lētāka par "Jeep Safari" kur džipā sastumj 7 cilvēkus.
  • Ja salīdzina ar cenām par lielo autobusa ekskursiju, tad pirmajā mirklī var likties, ka tā ir dārgāka. Bet te ir jāņem vērā tas, ka privātā ekskursija aptver to, ko Jūs neredzēsiet autobusa ekskursijās, jeb Jums tad ir jāpasūta 3 dažādas autobusa ekskursijas - tam jāpatērē vairākas dienas, un rezultātā tas būs dārgāk.
  • Beigu beigās iegūts ir vēl viens draugs...
 
Privātās ekskursijas ‘odziņa” – jūs varat nesteidzoties uzturēties apskates objektā, vai ko pamainīt pēc savas vēlmes.
 
Rietumu loks I
Pašlaik Tenerifē:
Click for Tenerife Sur, Canary Islands Forecast
Mēs sākam ceļu no jūsu apmešanās vietas (parasti Las Americas) un braucam uz vulkānu Teide pa dienvidu nogāzi pa kalnu serpentīnu.

Pa ceļam mēs braucam cauri augstākai pilsētai Spānijā -. Vilaflor, Tā atrodas 1400 m virs okeāna līmeņa. Izbraucot no pilsētas, apstājamies pie lielākās priedes Kanāriju salās – Pino Gordo, tās augstums ir 42 m, diametrs 3 m, un apkārtmērs 9 m.

Iebraucam Teides nacionālajā parkā. Šajā dienas laikā (no rīta) tur  vēl ir maz tūristu, un mēs varam justies kā uz Mēness, vai uz Marsa - 2300 m augstumā virs okeāna līmeņa. Aplūkojam dabiskus akmens brīnumus - klintis "Dieva pirksts", "Ērģeles" un c.

Pa rietumu serpentīnu mēs nolaižamies līdz pilsētai Icod de los Vinos, un apstājamies pie senākā pūķa koka Kanāriju salās (Drago milanario). Tur varēsiet izbaudīt vietējo vīnu, kazas sieru, mērces un ievārījumus.

Tālāk dodamies uz Garačiko pilsētu, ko pirms 300 gadiem gandrīz aprija lava no izvirdušā vulkāna Teide. Tur mēs varam nopeldēties dabīgajos lavas baseinos un pusdienot (vai nu restorānā, vai arī līdzpaņemto ēdienu).

Pēc tam, pie pilsētas Buenovista del Norte nogriežamies  pa “krutāko” serpentīnu uz salas - ceļš uz Santiago del Teide, gar Maskas aizu, tur ir ​​ satriecoši skati - tiek uzskatīts, ka šis kanjons ir otrais skaistākais pasaulē pēc Grand Kanjona ASV.

Ja laiks atļauj, pēc Santiago del Teide pagriežamies uz melno smilšu pludmali La Arena (kas ir iekļauta UNESCO dabas mantojumu sarakstā, kā pludmale ar vismelnākām smiltīm pasaulē) un aplūkojam Los Gigantes stāvās klintis.
Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.Maršruts - Rietumu loks II
Sākam no jūsu dzīvesvietas, dodamies virzienā uz rietumiem, uz Teno kalnieni, pa “krutāko” serpentīnu uz salas - ceļš no Santiago del Teide, gar Maskas aizu, tur ir ​​ satriecoši skati - tiek uzskatīts, ka šis kanjons ir otrais skaistākais pasaulē pēc Grand Kanjona ASV. Vēsturiskā liecības liecina, ka savulaik šo ciematu apdzīvoja  pirāti (spāņi pēc Kanāriju salu kolonizācijas, vēl apmēram 100 gadus nevarēja iznīdēt šo perēkli, un asfaltētais ceļš tur ir uzcelts tikai pirms 50 gadiem.

Pēc Maskas mēs dodamies uz Punto Teno ragu – salas tālāko dienvidrietumu punktu (tikai darba dienās, brīvdienās līdz 17:00 ceļš tiek slēgts privātam transportu - tikai ar satiksmes autobusu no Buenovista del Norte, kas kursē 1 reizi stundā), pa serpentīna ceļu, uz kuru filmēja filmu "Ātrs un bez žēlastības 6 "( lielie ekskursiju autobusi uz šejieni neved). Ceļa vienā pusē ir stāva, vairākus simtus metrus augsta klints, bet otrā pusē – vairākus simtus metrus bezdibenis – pašā apakšā okeāns. Pie Punto Teno bākas apstājamies un iemūžinām patiesi vienreizēji fascinējošus  skatus. Kas ir drosmīgs, var ienirt visdzirākajos Atlantijas okeāna ūdeņos pie Tenerifes.

Tālāk dodamies uz Garačiko pilsētu, ko pirms 300 gadiem gandrīz aprija lava no izvirdušā vulkāna Teide. Tur mēs varam nopeldēties dabīgajos lavas baseinos un pusdienot (vai nu restorānā, vai arī līdzpaņemto ēdienu).

Nākamā pietura Icod de los Vinos, un apstājamies pie senākā pūķa koka Kanāriju salās (Drago milanario). Tur varēsiet izbaudīt vietējo vīnu, kazas sieru, mērces un ievārījumus.

Tad, pa kalnu serpentīnu, mēs paceļamies pa serpentīnu pa Teides ziemeļu nogāzi un nolaižamies līdz Santiago del Teide. No turienes mēs dodamies pa labi, virzienā uz Los Gigantes - milzīgas stāvas klintis 500 -700 metru augstumā, un tikpat dziļi tās ieiet okeānā.

Netālu ir kūrorts Puerto Santiago - melno smilšu pludmale La Arena (kas ir iekļauta UNESCO dabas mantojumu sarakstā, kā pludmale ar vismelnākām smiltīm pasaulē).

Mēs atgriežamies mājās.

 
Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.


Uz vulkānu Teide (variants "a")
Mēs sākam ceļu no jūsu apmešanās vietas (parasti Las Americas) un braucam uz vulkānu Teide pa dienvidu nogāzi pa kalnu serpentīnu.

Pa ceļam mēs braucam cauri augstākai pilsētai Spānijā -. Vilaflor, Tā atrodas 1400 m virs okeāna līmeņa. Izbraucot no pilsētas, apstājamies pie lielākās priedes Kanāriju salās – Pino Gordo, tās augstums ir 42 m, diametrs 3 m, un apkārtmērs 9 m.

Iebraucam Teides nacionālajā parkā. Šajā dienas laikā (no rīta) tur  vēl ir maz tūristu, un mēs varam justies kā uz Mēness, vai uz Marsa - 2300 m augstumā virs okeāna līmeņa. Aplūkojam dabiskus akmens brīnumus - klintis "Dieva pirksts", "Ērģeles" un c.

Ja esat jau iepriekš iegādājušies biļeti uz funikulieri uz noteiktu pacelšanās laiku, paceļaties 3700 m augstumā virs okeāna līmeņa. Funikuliera biļeti var iegādāties arī uz vietas, tomēr šajā gadījumā ir nepieciešams stāvēt rindā (atkarībā no laika un sezonas). Līdz smailei paliek vēl apmēram 150 m, bet lai kāptu uz augšu, ir nepieciešama bezmaksas atļauja, kuru ir jāiegūst 3-4 mēnešus iepriekš. Bet arī bez uzkāpšanas pašā smailē ir ko redzēt. Ja nav mākoņu - visa sala mūsu priekšā, un var redzēt kaimiņu salas - Gran Canaria, La Gomera, La Palma un Hiero.
Atpakaļ mēs dodamis cauri San Isidro pilsētai – tipiska kanāriešu jaunpilsēta ar 25 000 iedzīvotājiem. Šeit ir daudz veikalu un veikaliņu -jūs varat veikt nelielu iepirkšanos - cenas ir zemākas nekā kūrorta zonā.

Mēs atgriežamies mājās.

Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.


Ja funikulieris nedarbojas, mēs varam piedāvāt vairākas iespējas, lai turpinātu ekskursiju.

variants b) no vulkāna, dodieties uz ziemeļiem līdz El Portillo, un pagriežamies pa labi – cauri mežam ar staltām Kanāriju salu priedēm līdz eikaliptu koku birzei. Šeit mēs veicam nelielu pastaigu. Tālāk lejā no kalniem caur Tabaiba Alta līdz dienvidu automaģistrālei. Dodamies mājup.

variants c)  lejā no vulkāna pa dienvidu nogāzi līdz mazpilsētai Guia de Isora - pastaigāsimies pa vecpilsētu un pēc pieprasījuma – veiksim vizīti uz vienu no labākajiem kolumbārijiem uz salas. Tālāk mēs dodamies uz piejūras pilsētiņu San Juan. Veiksim pastaigu pa krastmalu ar lieliskiem skatiem uz klinšaino krastu un krācošo okeānu. Ja laika apstākļi to atļauj, mēs varam nopeldēties San Juan pludmalē.

Mēs atgriežamies mājās.

Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.
 
 
 
UZMANĪBU! Ja jūs iznomāsiet automašīnu Tenerifē, un piekrītat būt pie stūres, tad jebkura no iepriekš aprakstītajām ekskursijām, jums izmaksās tikai 50 eiro ar gidu Aleksandru. Ekskursijas ilgums parasti 8-9 stundas. Ja 4 cilvēki, tad sanāk apm. 12 eiro no katra! Atrodiet lētāk!

Austrumu loks I
Mēs sākam ceļu no jūsu apmešanās vietas (parasti Las Americas) un pa dienvidu šoseju braucam uz salas galvaspilsētu. Pirmā apskates vieta ceļā ir mazpilsētā Santa Lucia, kas ir paslēpta pie okeāna lielā alā - grotā.

Tālāk dodamies uz Kandelāriju, kur ir lielākā baznīca uz salas ar melnās madonnas tēlu. Šeit ir Kanāriju salu reliģiozais centrs. Gar liela laukuma (kurš ir iepretim baznīcai)  malu pie okeāna ir uzstādīti lieli pieminekļi deviņiem guanču vadoņiem (karaļiem).

Pēc Kandelārijas apskates dodamies uz Santa Krusu – salas galvaspilsētu. Mēs apstājamies pie slavenās koncertzāles Auditorio, iepazīsimies ar to un dosimies uz galvaspilsētas galveno laukumu - Spānijas laukumu. Šeit ir koncentrētas visas svarīgākās salas pārvaldes iestādes, milzīgs piemineklis Svētajam Krustam. Tad, cauri vecpilsētai (tā ir maza - tikai pāris ielas), uz slaveno tirgu Mercado de Nuestra Señora de África, un izstaigājuši to, mēs atgriežamies pie mūsu auto.

Tad braucam uz San Andres, uz pludmali ar zelta smiltīm Las Terezitas (kas speciāli atvestas no Sahāras tuksneša). Ja atļauj laika apstākļi, tad te var nopeldēties un mazliet pasauļoties. Varam uzkost līdzpaņemtos našķus.

Cauri pilsētiņai San Andres mēs dodamies uz Anagas kalniem un sasniedzam slaveno miradoru Cruz del Carmen, apkārt kuram, no visām pusēm, aug reliktais lauru un viršu koku mežs. Lauru un viršu koki te sasniedz līdz pat 5 m augstumu. Veiksim nelielu pastaigu pa šo aizvēsturisko mežu. Kāpēc aizvēsturisks? Pēdējais Ledus laikmets, kurš ar kilometriem biezu ledus slāni 12 000 gadus atpakaļ pārklāja visu Eiropu un sasniedza Āfriku, līdz Kanāriju salām netika. Līdz ar to, te ir saglabājies mežs, kāds tas bija Eiropā pirms Ledus laikmeta.

Tālāk, garām La Lagunai, apejot ziemeļu lidostu, mēs dodamies uz La Esperanza. Cauri stalto Kanārijas priežu mežu braucam līdz eikaliptu birzīm - šeit mēs īslaicīgi apstājamies un veiksim nelielu pastaigu. Un beidzot ekskursiju, mēs pa Dienvidu autoceļu braucam mājās.


Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.


Austrumu loks 2
Mēs sākam ceļu no jūsu apmešanās vietas (parasti Las Americas) un pa dienvidu šoseju braucam uz salas galvaspilsētu. Pirmā apskates vieta ceļā ir mazpilsētā Santa Lucia, kas ir paslēpta pie okeāna lielā alā - grotā.

Tālāk dodamies uz Kandelāriju, kur ir lielākā baznīca uz salas ar melnās madonnas tēlu. Šeit ir Kanāriju salu reliģiozais centrs. Gar liela laukuma (kurš ir iepretim baznīcai)  malu pie okeāna ir uzstādīti lieli pieminekļi deviņiem guanču vadoņiem (karaļiem).

Ceļu turpinām līdz La Lagunai - skaistākajai un lielākajai vecpilsētai salā, 700 m augstumā virs jūras līmeņa. Mēs veiksim īsu pastaigu pa vecpilsētu.

Tālāk dodamies cauri Tacoronte uz Mesa del Mar – pilsēta, kas “lido” virs okeāna viļņiem. Tie sitas pret daudzstāvu namu pamatiem. Izejot cauri tunelim, mēs nonākam lieliskajā pludmalē La Arena (nejaukt ar slaveno pludmali Puerto Santiago – Spānijā ir ļoti daudzas ģeogrāfiskas vietas ar vienādiem nosaukumiem. Piemēram, te uz Tenerifes ir 3 La Caletas ). Šeit mēs varam apēst līdzpaņemto ēdienu. Ja laika apstākļi to atļauj, mēs varam mazliet pasauļoties un nopeldēties.

Mēs atgriezīsimies cauri Tacoronte un dosimies uz La Esperanza. Tālāk, cauri stalto Kanārijas priežu mežu braucam līdz eikaliptu birzīm - šeit mēs īslaicīgi apstājamies. Un beidzot ekskursiju, mēs pa Dienvidu autoceļu braucam mājās.


Plānotais ekskursijas ilgums ir apmēram 8 stundas.

Ziemeļu loks I
Sākums ir tāds pats kā "Uz vulkānu Teide, (variants "a")", tūlīt pēc ievērojamāko vietu apskates Teides kalderā, pagriežamies pa labi. Visa apkārtne līdzinās Marsa ainavām. Mēs braucam līdz El Portillo, kur ceļš sazarojas divos virzienos. Mēs izvēlamies pa kreisi.

Pa serpentīnu nolaižamies no kalnu virsotnēm salas ziemeļrietumos. Mēs brauksim cauri staltu Kanārijas priežu mežiem. Ceļā ir vairākas ļoti skaistas vietas - miradori. Piemēram, "akmens zieds" - patiešām ir dabisks brīnums, klints atšķēlums patiešām izskatās kā zieds desmit metrus diametrā.

Izbraucot cauri lauru – viršu koku mežu, mēs tālāk ceļojam cauri Orotavai (arī viena no Tenerifes vēsturiskajām pilsētām) un ierodamies Puerto Krusā (otrā lielākā Tenerifes pilsēta). Šeit ir īsa ekskursija pa vecpilsētu un promenādi gar okeānu, kur plosās milzīgi viļņi. Te mēs varam paēst un braukt tālāk pa ceļu, kas iet gar okeāna krastu.

No ziemeļu automaģistrāles mēs nogriežamies pa kreisi uz Tacoronte. Tad mēs dodamies pa okeāna piekrasti cauri pilsētām Tehina, Bajamar līdz Punta Hidalgo, visattālākajam punktam salas ziemeļrietumos. Savvaļas daba un okeāns ir aizraujoši.

Atgriežamies mājās pa Dienvidu autostrādi.


Plānotais ekskursijas ilgums ir aptuveni 9 stundas.

Kopēja piemaksa pie pamattarifa ir 20 eiro


Ziemeļu loks II
Sākums ir tāds pats kā "Uz vulkānu Teide, (variants "a")", tūlīt pēc ievērojamāko vietu apskates Teides kalderā, pagriežamies pa labi. Visa apkārtne līdzinās Marsa ainavām. Mēs braucam līdz El Portillo, kur ceļš sazarojas divos virzienos. Mēs izvēlamies pa labi.

Mēs dodamies tieši pa kalnu virsotnēm salas ziemeļaustrumos. Izbrauksim cauri staltiem Kanāriju priežu mežiem. Tad sākas eikaliptu birzs. Šeit mēs veicam nelielu pieturu un pastaigu pa birzi.

Ceļu turpinām līdz La Lagunai - skaistākajai un lielākajai vecpilsētai salā, 700 m augstumā virs jūras līmeņa. Mēs veiksim īsu pastaigu pa vecpilsētu.

Cauri pilsētiņai Las Mercedes mēs dodamies uz Anagas kalniem un sasniedzam slaveno miradoru Cruz del Carmen, apkārt kuram, no visām pusēm, aug reliktais lauru un viršu koku mežs. Lauru un viršu koki te sasniedz līdz pat 5 m augstumu. Veiksim nelielu pastaigu pa šo aizvēsturisko mežu. Kāpēc aizvēsturisks? Pēdējais Ledus laikmets, kurš ar kilometriem biezu ledus slāni 12 000 gadus atpakaļ pārklāja visu Eiropu un sasniedza Āfriku, līdz Kanāriju salām netika. Līdz ar to, te ir saglabājies mežs, kāds tas bija Eiropā pirms Ledus laikmeta. Te mēs varam nobaudīt līdzpaņemto pārtiku.

Dodamies uz priekšu un braucam lejā pa kalnu serpentīnu uz Tagananu (baltā pilsētiņa ar sarkanu dakstiņu jumtiem), un uz skaistāko savvaļas mežonīgo pludmali Tenerifē - Playa Benijo. Ja atļauj laika apstākļi, tad kāpjam lejā pa 200 m kāpnēm uz pludmali. Te mēs varam mazliet pasauļoties un nopeldēties.

Atpakaļ mēs pāri kalniem dodamies uz San Andres, un nogriežamies uz Santa Cruz, un pa Dienvidu maģistrāli dodamies mājup.

Plānotais ekskursijas ilgums ir aptuveni 9 stundas.

Kopēja piemaksa pie pamattarifa ir 20 eiro


Ekskursija “Nezināmā Tenerife”
Mēs sākam ceļojumu no jūsu apmešanās vietas (parasti no Playa de las Americas), un dodamies kalnos virzienā uz Valle de San Lorenzo, tad nogriežamies uz ceļa, kas iet uz Jama, bet izlaižam pagriezienu uz Jama, un pēc 200 metriem mēs pieturam pie Barranco de la Fuente. Ja vēlaties, varat doties pastaigā uz pamesto ciematu Cosa Alto. Šeit alas tika pielāgotas vīna uzglabāšanai.

Tālāk mēs ejam uz miradoru Centinella - vienu no skaistākajiem skatu laukumiem Tenerifē. To sauc arī par vietu, no kuras var redzēt septiņus bijušos vulkānus.

Braucam cauri San Miguel un Las Chafiras, mēs nokļūstam virzienā uz Los Abrigos. Tālāk mūsu ceļš iet garām La Tejitas pludmalei, kas ir lielākā savvaļas pludmale Tenerifē. Pludmales garums ir gandrīz 2 km, platums sasniedz 300 metrus. Šajā pludmalē valda brīva tikumība - daļa atpūtnieku sauļojas, peldas, spēlē bumbu, un pastaigājas gar okeānu pilnīgi kaili. Vienīgais lielais trūkums šajā pludmalē - gandrīz pastāvīgi pūš spēcīgs vējš, kā arī ir liels piekrastes vilnis. Pludmali  no ziemeļu-austrumu puses ierobežo slavenais kalns Montaña Roja, kuru pirmo ierauga atpūtnieki, ierodoties Dienvidu lidostā.

Sasniedzot ceļu sazarojumu braucam pa kreisi, un dienvidu lidostas malā apstāsimies. Te ir slavenā svētā brāļa Pedro baznīca alā, kurš ir pirmais kanonizētais svētais Kanāriju salās. Brālis Pedro vientuļi dzīvoja dievbijīgu dzīvi šajā alā, netālu no El Medano, un vēlāk emigrēja uz Gvatemalu un izveidoja tur pirmo Jaunajā Pasaulē bētlemistu reliģisko ordeni.

Turpinām mēs pa dienvidu šoseju - dodamies uz Fasnia. Pēc pagrieziena no automaģistrāles ir izveidots oriģināls piemineklis . Izbraukuši Fasnia virzienā uz El Eskobonal aptuveni pēc kilometra mūsu acīm paveras skaists tilts pār Erkes aizu (aiza slavena ar guaņču  apbedīšanas alām, to vēl sauc par aizu ar tūkstošu mūmiju alām – diemžēl, tās sen jau ir no turienes aizvāktas), tilta galā ir tunelis, kas atdala divas pašvaldības: Fasnia un Güímar.

Mūsu ceļš tālāk ved uz Guimaras pilsētu, kur mēs varam īslaicīgi apstāties un vekt nelielu pastaigu pa vecpilsētu. Interesenti var apmeklēt (ieejas maksa 25 eiro), mini botānisko dārzu ar mākslīgi veidotām, neliela augstuma celtnēm, kuras sauc par " Guimaras piramīdām ".

Mēs virzāmies uz mājas pusi. Pēc izbraukšanas no Guimaras, mēs varam apmeklēt finca (lauku māja) kuru apsaimnieko mūsu bijusī tautiete Viktorija - Finca Canarias Aloe Vera, kur viņai un viņas ģimenei pieder Aloe Vera plantācija. Viņi jums parādīs un pastāstīs krievu valodā par visām šī auga īpašībām un nozīmi, kā arī nodemonstrēs savu dabīgo produktu ražotni. Ir vērts to redzēt savām acīm! Pasākums ir bezmaksas!

Un nu dodamies mājup. Pa ceļam varam nogriezties uz Playa del Espigón, un gar automaģistrāli pa veco piejūras šoseju aizbraukt līdz Santa Lucia – pilsētiņā, kas paslēpusies lielā alā – grotā.


Plānotais ekskursijas ilgums ir aptuveni 8 stundas.
Izcenojumi par 8 stundu darbu:
1-3 cilvēki = 150 EUR
4-5 cilvēki = 180 EUR
6-7 cilvēki = 200 EUR
Palildus informācija:

1) Mēs atrodamies salas dienvidos, un ja jūsu atrašanās vieta, no kuras tiek pasūtīta ekskursija, atrodas no Costa Adeje (La Caleta) līdz El Medano), tad par ekskursiju  norēķināmies uz vietas;
2) Ja jūs  atrodaties ārpus minētās teritorijas, tad būtu vēlams veikt  nelielu priekšapmaksu (30,- eiro), ko var izdarīt onlainā.
Tas tāpēc, ka, diemžēl, ir bijuši daži gadījumi, kad gids atbrauc, bet cilvēki, kas pieteikuši ekskursiju, nav norunātajā vietā, un nav sazvanāmi... ):
3) Ja Jūs pasūtat ekskursiju, un atrodaties tālu no salas dienvidiem, rēķinieties, ka gida laiks pavadītais ceļā līdz jums un atpakaļ, tiek ierēķināts ekskursijas kopējā lakā.
Piemēram, ceļš līdz Puerto Krusai un atpakaļ, ir virs 200 km un aizņem 2,5 stundas.

 
Zvaniet, rakstiet - vienosimies un kopā jauki  pavadīsim laiku !

Patīkamu atpūtu un jaunus iespaidus!

 
     ___________###___________
Pasūtīt izvēlēto ekskursiju varat šeit:
obligāti aizpildāmie lauciņi
Ekskursijas nosaukums un clvēku skaits:
Jūsu Vārds Uzvārds:
Jūsu e-pasta adrese:
Pilsēta, valsts:
Jūsu tālrunis:
Jūsu komentāri ( kad jūs vēlētos ekskursiju, varbūt vairākas ekskursijas, un tml.:
Pārbaudes kods:
Ja gadījumā Jūs nesaņemat atbildi diennkats laikā, tad lūdzam dublēt Jūsu pieteikumu uz norādīto e-pastu zemāk. Jo šad tad šīs interneta tehnoloģijas (pieteikumu sūtīšana aizpildot formu mājas lapā), ne vienmēr nostrādāVai zvaniet pa tālruņiem: +37129154812 (jebkuras ekskursijas)
Var gadīties (un tas Tenerifē ir bieži), ka neesam zonā.
Mēģiniet pēc kāda laika vēlreiz.
Ja jums uzreiz neatbildēsim, numurs tiks piefiksēts, un atzvanīsim vistuvākajā laikā
Var zvanīt pa Whatsapp - numuri tie paši
Keywords:
Privātais gids Tenerifē, ekskursija ar privāto gidu, ekskursijas ar privāto gidu, privātais gids Kanāriju salās, privātais gids La Gomera salā, ekskursijas ar privāto gidu uz Tenerifes
Top.LV
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений
eXTReMe Tracker