Biļetes uz Loro parku, Siam Parku, Jungle (džungļu) parku, Aqualandia un uz daudzām citām ekskursijām, gan Tenerifē, gan uz blakus salām
Zemāk jūs varat pašrocīgi onlainā (tiešsaistē) iegādāties biļetes uz ekskursijām. Biļete atnāks Jums uz e-pastu, un jūs varēsiet to izdrukāt. Biļetes derīguma termiņs ir 90 dienas - jūs to varat izmantot jebkurā jums tīkamā laikā.

Biļetes + transfērs ar autobusu ir vismaz 24 stundas pirms vēlamās dienas pieteikt šo transfēru (respektīvi, norādīt jūsu apmešanās vieta, un jums noteiks laiku un savākšanas vietu.

Cenas ir identiskas, kā pašu atrakciju mājas lapās vai kasēs pie ieejas. Priekšrocība - nebūs jāstāv garās rindāsAtvainojiet, rezervācijas latviešu valodā pagaidām nav, tās ir angļu valodā. Ja jums saprotamāka ir krievu valoda, tad klikšķiniet ŠEIT>>>

Varat pasūtīt biļetes jahtu izbraucieniem pa okeānu no salas ziemeļu daļas - ROYAL DOLPHIN, SUBMARINE, FREEBIRD ONE, KATAMARAN MUSKAT - zem lodziņa REZERVĒT - noklikšķiniet uz zaļās pogas + VAIRĀK (angļu versijā VIEW MORE vai krievu PODROBNEE)

Pašlaik Tenerifē:
Click for Tenerife Sur, Canary Islands Forecast
JAUNUMS!
 
Tagad ir pieejams īrēt planšetes Samsung 7" ar GPS un Wi-Fi internetu (3Gb/dienā). 

Papildus dažāda info, Top vietas ar aprakstiem un uzreiz klikojama karte GPS, kā nokļūt tur. 

Valodas ENG/RUS/un citas

Ir SIM karte, internets - limits 3Gb/24h

Komplektā visi lādētāji, auto štekeris, turētājs pie loga.

Cena 5 eiro dienā. Aplūkot šeit>>>
Top.LV
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений
eXTReMe Tracker